27 stycznia 2022

Mokosh – polskie kosmetyki naturalne

By Darek

Szukając kosmetyków pielęgnacyjnych, w pierwszej kolejności zazwyczaj wybieramy znane, zagraniczne kosmetyki, zapominając, że polskie marki również mają dużo do zaoferowania. Przykładem takiej marki może być Mokosh. Jest to firma produkująca kosmetyki naturalne, która zdobywa coraz większe grono wielbicieli. Czym wyróżnia się Mokosh na tle innych marek? Co jest ważne dla tej firmy? Jakie produkty możemy znaleźć w jej asortymencie?

Czym jest Mokosh?

Mokosh to polska marka, specjalizująca się w naturalnych i wyjątkowych kosmetykach. Została ona założona w 2014 roku, a jej siedziba mieści się w Kazuniu Dolnym. Firma stawia na najwyższą jakość surowców. Receptury kosmetyków zostały opracowane przez technologów i kosmetologów, którzy czujnie pilnowali, aby produkty sprostały oczekiwaniom klientów. Marka dba nie tylko o potrzeby klientów, ale również o planetę, dlatego w ofercie znajdziemy ekologiczne produkty w opakowaniach, które są zdatne do recyklingu oraz ponownego wykorzystania. Nazwa firmy pochodzi od imienia starosłowiańskiej bogini Mokosz, która opiekowała się plonami i kobietami.

Jakie są zalety firmy Mokosh?

Firma wyróżnia się najwyższą jakością surowców, skutecznością działania i naturalnymi składami. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które marka otrzymała w ciągu kilku ostatnich lat. Kosmetolodzy i naukowcy, którzy opracowują receptury kosmetyków Mokosh, łączą tradycyjną wiedzę, dotyczącą pielęgnacji z najnowszymi badaniami, aby mieć pewność, że finalny produkt będzie bezpieczny i skuteczny.

Jakie produkty oferuje Mokosh?


Firma Mokosh może pochwalić się naprawdę bogatym asortymentem. W ofercie marki znajdziemy produkty do pielęgnacji twarzy, dłoni, ciała, włosów, a także olejki eteryczne. Firma stworzyła także kosmetyki, które są idealnie przystosowane do wrażliwej skóry dzieci. W ofercie marki znajdziemy także oleje bazowe, które można wykorzystywać do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, zarówno solo, jak i w połączeniu z innymi półproduktami.